نصب روشویی * راهنمای آموزش نحوه نصب روشویی کابینتی

نکات نصب روشویی

نصب روشویی پایه دار و انواع مدل های این محصولات در سرویس های بهداشتی امروزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیبایی ساختار هر یک از این روشویی ها از مهمترین ویژگی های آن ها به شمار می رود. شما می توانید، برای نصب و اجرای روشویی به کارشناسان این عرصه مراجعه کنید. در انتخاب هر یک از مدل های این روشویی ها باید به امکانات نصب هر یک در محیط خود دقت داشته باشید. در این گزارش بیشتر در خصوص نصب و راه اندازی این تجهیزات بهداشتی بحث می کنیم.

آموزش نصب روشویی

نصب روشویی دیواری در هر خانه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر یک از این اقلام در طول هر روز به میزان بالایی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع آن ها با روش های تخصصی در محیط مورد نظر نصب می شوند. مدل های روشویی کابینتی چینی کرد، پایه دار و دیواری از محبوب ترین انواع این محصولات بهداشتی به شمار می روند.
نصب روشویی پایه دار، روکابینتی و دیواری با هم تفاوت دارد. برای نصب هر یک باید ابزار و یراق به خصوصی را تهیه کرده و سپس فرایند نصب را به صورت گام به گام و اصولی پیگیری کنید. در صورت بروز هر گونه خطایی در نصب این اقلام بهداشتی، مصرف کنندگان با مشکلات جدی رو به رو می شوند.

آموزش نصب روشویی کابینتی

نصب روشویی کابینتی در چند مرحله اساسی انجام می گیرد. در بخش اول باید پیش نیازهای مربوط به نصب این روشویی ها را ارزیابی کنید. در این بخش به انشعابات آب موجود در مکان مورد نظر توجه می شود. آب سرد و گرم موجود در سیستم آب رسانی محیط ساختمان مورد بررسی قرار می گیرد و پس از اطمینان از کیفیت آن ها در محل های نصب فرایند تخصصی مربوط به آن اغاز می شود.

در نصب روشویی روکابینتی باید به اندازه گیری دقیق روشویی و محل مخصوص نصب آن نیز توجه داشته باشید. این مرحله برای ایجاد برش ها و سوراخ های مربوط به نصب این اجزا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای نصب انواع توالت فرنگی چینی کرد نیز این مراحل گام به گام و تخصصی طی می شوند. تراز کردن سطح دستشویی نیز در ادامه انجام می شود و در بخش بعدی نوبت به تنظیم جای شیر و لوله های آب می رسد. در مرحله پایانی از اجرای روشویی کابینتی کاسه های مربوطه در محل مورد نظر قرار می گیرند.

نصب روشویی پایه دار
نصب روشویی بدون پایه

نحوه نصب روشویی دیواری

نصب روشویی دیواری نیز اصول و قوانین خاص خود را دارد. برای نصب هر یک از آن ها در محل های مربوطه ابتدا باید تجهیزات و یراق آلات مورد نیاز را فراهم کنید. برای اجرای این فرایند نیز ابتدا باید پیش نیازهای کار را انجام دهید. در ابتدا شیرفلکه آب را ببندید و سپس شیرهای اهرمی سینک را آماده سازید. فراهم کردن مهره ها و لوله های سینک نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. سپس باید پیچ های مربوطه را با استفاده از دریل در محل های تعیین شده وارد کنید. در این راستا باید به ارتفاع نصب هر یک از پیچ ها نیز توجه داشته باشید.

نصب روشویی کابینتی و دیواری با هم متفاوت است. هر یک از آن ها ساختار منحصر به فردی دارند و اصول نصب آن ها نیز متفاوت خواهد بود. در ادامه لوله های مربوطه را با ابعاد مناسب در محل های مناسب تعبیه کرده و اتصالات ایجاد شده را چک می کنیم. در این فرایند چکه کردن شیرآلات نیز در محل نصب روشویی بررسی می شود.

روش نصب روشویی پایه دار

در فرایند نصب روشویی سنگی چینی کرد توجه به تراز بودن این تجهیزات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای نصب ابتدا باید محل های پیچ شده را علامت گذاری کرده و سوراخ هایی برا تعبیه پایه های سینگ ایجاد کنید. سپس باید پیج و مهره ها و واشرهایی که در این فرایند به کار می روند، فراهم شده و به جهت قرار گیری هر یک توجه داشته باشید.

سپس سیفون و شیرآلات را در محل های تعیین شده نصب کنید. روشویی را بر روی پیچ های دو سر حدیده قرار می دهیم. در ادامه کار باید واشرها را در جای خود قرار دهید. این واشرها در ابتدا محکم نمی شوند. در اجرای روشویی چینی کرد قرارگیری پایه ها در محل مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پس از این مرحله مهره ها را به دقت در جای خود محکم کنید. کار تمام است و سینک شما آماده استفاده خواهد بود!

نکات اجرایی و جزئیات نصب روشویی

برای اجرا و نصب روشویی دیواری باید به چند نکته اساسی دقت داشته باشید:

  • در وهله اول از محکم بودن هر یک از اتصالات اطمینان حاصل کنید. این کار به شما کمک می کند که در آینده نیاز به تعمیرات این تجهیزات نداشته باشید.
  • اندازه گیری دقیق فاصله بین بخش های مختلف سرویس بهداشتی را برای نصب استراکچر وال هنگ، توالت فرنگی چینی کرد، سینک و… را مد نظر قرار دهید.
  • برای نصب هر یک از آن ها تجهیزات و یراق آلات با کیفیتی فراهم کرده و به این ترتیب کیفیت جایگزاری این تجهیزات را در محل های مربوطه افزایش دهید. بهتر است در حین خرید چینی کرد به کیفیت یراق آلات همراه آن ها نیز توجه داشته باشید.
راهنمای نصب روشویی
طریقه نصب روشویی کابینتی

الزامات اجرایی روشویی

الزامات نصب انواع روشویی برای بهره بری بهتر از هر یک از این تجهیزات مورد توجه قرار می گیرند. شما باید به طریقه نصب انواع روشویی در محیط سرویس بهداشتی خود توجه داشته باشید. نکات اجرایی انواع روشویی بر اساس سبک و ساختار روشویی انتخابی شما تعیین می شوند. هر یک از مدل های این تجهیزات بر اساس معماری و ابعاد فضای سرویس بهداشتی شما انتخاب خواهند شد. به این ترتیب کارایی آن ها برای شما ساده تر و مطلوب تر می شود. هر یک از مدل های این روشویی ها در کمپانی چینی کرد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

برای نصب آن ها باید به کیفیت شیرآلات برنز شمال و موارد مربوطه نیز توجه کنید. در صورتی که این تجهیزات کیفیت لازم را نداشته باشند، به خوبی در سینک انتخابی شما جایگزاری نمی شوند و مشکلاتی در این زمینه به وجود می آورند. کیفیت آبرسانی و اتصالات مربوط به آن نیز در حین نصب این تجهیزات مورد بررسی قرار می گیرد.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص نصب و اجرای انواع دسته بندی های روشویی فیورنزا سرویس بهداشتی اطلاعاتی را بررسی کردیم. خرید روشویی چینی کرد مزایای بی شماری برای مشتریان عزیز دارد. از میان آن ها می توان به سهولت در نصب و راه اندازی این اقلام اشاره کرد. به این ترتیب برای نصب این تجهیزات با مشکلی رو به رو نمی شوید. هر یک از مدل های این روشویی ها از مشخصات و ویژگی هایی برخوردار هستند که ساختار آن ها را متمایز می کنند. شما می توانید هر مدل را بسته به سلیقه و شرایط سرویس بهداشتی خود انتخاب و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.